ŽAS

Ž
ENSKÝ AMATÉRSKÝ SPOLEK

HOMOLE


Pořádáme divadelní úŽASný festiválek ECCE Homole s účastí našich divadelních kolegů, kteří hrají pro dospělé i děti.
Na podzim 2022 se uskuteční již 7. ročník.Neděle 18. 9. v 10.00

Studio dell’arte

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ

Festiválek zahájí 18. 9. 2022 v 10.00 Studio dell’arte pohádkou pro děti Dlouhý, Široký a Bystrozraký, ve které si zahrají i diváci. Další z pohádek známého a úspěšného Studia dell’arte, které si klade za cíl nejen zahrát dobře známý příběh, ale především nadhledem a humorem pobavit malé diváky a jejich dospělý doprovod.


Čtvrtek 22. 9. v 19.30

DS Vltavan Týn nad Vltavou

SATURNIN

V repertoáru DS Vltavan Týn nad Vltavou najdete inscenace různých žánrů, od komedií přes tragédie až po muzikály. V posledních létech dávají přednost spíš těm zábavnějším kusům. Příběhy sluhy Saturnina, jeho pána Jiřího, dědečka, doktora Vlacha, slečny Barbory, tety Kateřiny a Milouše vrací diváky do dob plných nostalgie a úsměvného nadhledu.


Pátek 14. 10. v 19.00

Divadelní klub Českokrumlovská scéna

LOVE,…SORRY!

„Chilli“ komedie nejen o sexu a vztazích on-line i off-line. Život se s námi občas nemazlí a někdy si s námi slušně zahrává. Love..., sorry!? Ta si pohrává až neslušně a vůbec se s námi nemazlí!!! Soubor tvoří převážně mladá generace herců. Svá představení hraje jak na domovské scéně v Českém Krumlově, tak po celé republice.


Pátek 25. 11. v 19.30

SUD Suchdol nad Lužnicí

OPRAVDOVÉ KOUZLO

Hra je volně inspirována životními osudy H. Ch. Andersena. V pohádkovém příběhu s hudbou a tancem, kombinujícím po vzoru Andersenových „kouzelných her“ svět fantazie a všední reality, dokazuje, že jen nebývalá odvaha a schopnost myslet na druhé může vést k uskutečnění vlastních snů. Soubor má svou vlastní kapelu, která představení doplňuje živou hudbou.


Neděle 4. 12. v 15.00

Studio dell’arte

SNĚHURKA + Mikulášská nadílka

Další pohádka Studia dell’arte, ve které si děti mohou i zahrát. A přijde i Mikuláš.


Pondělí 12. 12. v 19.12

DIVADLO ŽAS HOMOLE

LOCK-DOWNŮV SYNDROM

Inscenace o tom, že Lock-Downovým syndromem může trpět kdokoli, kdykoli a kdekoli. Tato hra je v pořadí již 7. a divadlo ŽAS vstupuje do své 18. divadelní sezóny.
Domů